АвтовИшка АП-32

 

 

Основні параметри:

 

  • Довжина стріли — 32 м
  • Виліт стріли — 19 м
  • Вантажопідйомність — 250 кг
  • Довжина — 874 см
  • Висота — 393 cм
  • Ширина — 260 cм
АП-32
АП-32

У наш час більшість різних ремонтних, будівельних і монтажних робіт здійснюється на великій висоті. Висотні роботи виконуються повсюдно, і тому для вирішення певних завдань на висоті необхідна спеціальна техніка. Для багатьох висотних робіт в наші дні застосовується автовишка АП-32.

 

Автовишка АП-32 найчастіше використовується для вирішення завдань на висоті в процесі ремонту або монтажних і будівельних заходів на лініях електропередач і зв’язку. Хоча для висотних робіт на інших об’єктах така спецтехніка також часто використовується, адже автовишка АП-32 вважається цілком універсальною технікою для проведення робіт на висоті.

 

Купувати сьогодні таку спецтехніку не дуже вигідно, адже більшість підприємств не регулярно використовують автовишку для роботи. Найбільш раціональним і економічно обгрунтованим рішенням сьогодні є оренда автовишки на певний період, якого буде достатньо для виконання всіх необхідних висотних робіт.

 

Таку техніку як автовишка АП-32 для виконання робіт на висоті в Києві або в Київській області можна взяти на прокат в фірмі «СТАРЕЛЕКТРО». Своїм клієнтам ми пропонуємо надійні та зручні в експлуатації автовишки АП-32 у відмінному стані, а також доступні ціни. Звертайтеся в нашу компанію і Ви не пошкодуєте, що орендували автовишку саме у нас.

 

Якщо Ви виконуєте висотні роботи і Вам необхідна автовишка АП-32, то Вам варто звернутися в компанію «СТАРЕЛЕКТРО», де Ви зможете орендувати таку спецтехніку за цілком демократичною ціною.

Телефонуйте!  Оренда автовишки в Києві моделі АП-32
допоможе вам в будь-яких роботах на великій висоті!

 

(098) 835-78-64
(066) 313-48-13

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ'ЯЗКУ
Icon Form