ПРибирання снігу

 

 

Увага! Снігоприбиральна техніка користується неймовірною популярністю в сезон, тому ми рекомендуємо вам телефонувати нам заздалегідь, щоб забронювати її на обрану дату і час.

Снегоуборочная машина в Киеве
Снегоуборочная машина в Киеве
Снегоуборочная техника
Снегоуборочная техника

Основні параметри:

 

  • Об’єм бункера — 6 м3
  • Ширина відвалу — 3.25 м
  • Обладнана бункером для піску і розкидаючим механізмом
  • Шість положень роботи відвалу
  • Є можливість самозавантаження
  • Є 2 екскаватори зі сніговим відвалом

Напевно, кожен з нас розчаровувався в послугах державних комунальних служб, які далеко не завжди готові до настання зимових холодів і часто просто не здатні розчистити дороги від снігу. Але іноді така послуга є необхідністю, в такому випадку вам допоможе наша снігоприбиральна машина Renault Kerax, яку можна взяти у нас в оренду, а також інша спеціальна техніка – машини для прибирання снігу з бункером для розкидання піщано-сольової суміші та екскаватори марки JCB зі снігоприбиральним відвалом.

 

На відміну від вітчизняних аналогів снігоприбиральні машини Renault Kerax мають досить широкі функціональні можливості, такі як можливість самозавантаження і бункер з піщано-сольовою сумішшю з механізмом розкидання для посипання доріг. Тому ми можемо запропонувати вам функціональну снігоприбиральну техніку в спеціальній зимової комплектації. Це якісно виділяє снігоприбиральний варіант машини Renault Kerax та іншу нашу спецтехніку серед аналогів.

 

На відміну від традиційних снігоприбиральних машин, наші Renault Kerax та інші моделі снігоприбирачів здатні замінити відразу кілька видів техніки, так як і саме прибирання та розсипання піску буде проводитися тільки за допомогою однієї машини. А так, як на даних машинах представлені 6 положень роботи відвалу, ви можете легко підібрати потрібний кут прибирання, що вплине і на кінцевий результат.

 

Для того щоб у нас замовити машину Renault Kerax (снігоприбиральну) і іншу спецтехніку для прибирання снігу і посипання доріг взимку, вам потрібно зателефонувати нам і обговорити зі співробітником час та місце, де потрібен наш спеціальний транспорт. А ціни ви можете знайти прямо на нашому сайті, або також уточнити у нашого менеджера, який повідомить вам тільки актуальну інформацію.

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ'ЯЗКУ
Icon Form