ПРО КОМПАНІЮ «СТАРЕЛЕКТРО»

 

Кращі вишки в місті!

 

ТОВ «Старелектро» – компанія готова надати послуги з оренди автовишки для проведення різноманітних робіт по Києву та області.

 

Компанія “Старелектро” була зареєстрована в 2007 році. Маючи на той час в розпорядженні одну автовишку АП-18, почали свою діяльність з обслуговування мереж вуличного освітлення, проводили роботи з їх будівництва та реконструкції. Надалі збільшили кількість власної техніки до чотирьох автовишок: дві АП-18 на базі ГАЗ, АП-22 і АП-28 (посилання на відповідні пункти меню) на базі КАМАЗ, а також маємо в своєму розпорядженні автомобілі для перевезення матеріалів.

На даний момент компанія “Старелектро” обслуговує такі населені пункти як: Вишневе, Боярка, Вишгород, Макаров, Ірпінь, Буча, Гостомель, Коцюбинське, Ворзель.

КОМПАНИЯ «СТАРЕЛЕКТРО»
КОМПАНИЯ «СТАРЕЛЕКТРО»

За п’ять років автовишки нашої компанії були використані при будівництві стадіону “Олімпійський”, терміналу D аеропорту «Бориспіль», монтажі металоконструкцій хлібозаводу у Василькові, брали участь в організації зйомок фільмів, орендувалися для романтичних сюрпризів (подавали квіти на балкони), зняття бурульок, прикраси ялинок, монтажу і очищення зливоприймачів на будинках та інших робіт.

Також працювали над висвітленням окремих ділянок траси: Харків-Сімферополь, Київ-Чоп. Брали участь в будівництві мереж вуличного освітлення в Борисполі, Вінниці, Дніпропетровську та Новомосковську (Дніпропетровська область). Виконували замовлення з видалення (обрізка) аварійно-небезпечних дерев.

 

Компанія “Старелектро” має ліцензію на електромонтажні роботи, дозвіл на експлуатацію автопідйомників. Весь персонал компанії пройшов навчання за відповідними видами робіт (електромонтери, водії автовишок, оператори робочої платформи автопідйомника).

 

Працюємо як за готівковий так і за безготівковий розрахунок.

Телефонуйте! Ми впевнені в надійності нашої техніки!и

 

(098) 835-78-64
(066) 313-48-13

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ'ЯЗКУ
Icon Form