Обрізка дерев

 

Обрізка дерева – захист навколишнього середовища!

Дерева – це прикраси навколишнього середовища, які постійно радують нас. Дерева часто прикрашають наші двори, вулиці, дачні та котеджні ділянки. Але з часом дерева мають властивість старіти і висихати, і якщо вчасно не провести необхідного комплексу робіт, який стосується оцінки стану дерева, то виникає питання про видалення його. Якщо вчасно не надати допомогу дереву, то дане дерево стає аварійним і може завдати шкоди при падінні. В цьому випадку необхідно видалити дерево або зберегти його за допомогою видалення хворих і сухих частин дерева.

Видалення або обрізка дерев проводиться в наступних випадках:

 

  • При наявності очевидних ознак смерті дерева або його загрози для оточуючих;
  • Якщо дерево пошкоджено (зламано) вітром або снігом, або ж коли існує така небезпека;
  • При необхідності очистити територію для майбутнього будівництва або благоустрою.
Обрезка деревьев
Обрезка деревьев
Обрезка деревьев
Обрезка деревьев

Необхідністю обрізки дерева також може бути особисте бажання власника ділянки території на якому знаходиться дане дерево. Наприклад, провести обрізку дерева може знадобитися при плануванні місцевості на місці зростання дерев, або також необхідність видалити дерево може бути продиктована з дизайнерських міркувань.

Не завжди небезпека дерева для оточуючих очевидна. Тільки досвідчений фахівець в змозі вчасно визначити дерево, яке потребує обрізання.

 

Здійснення роботи з видалення або обрізку дерева без відповідної підготовки і навчання може стати причиною не тільки матеріальних втрат, але і являє собою загрозу для здоров’я і життя людей!

 

Категорично не рекомендуємо намагатися самостійно впоратися з нелегкою роботою по обрізці дерев!

Краще телефонуйте нам!
Наші майстри працюють швидко і якісно для Вас!

 

(098) 835-78-64
(066) 313-48-13

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ'ЯЗКУ
Icon Form