RU UAСнігоприбиральна машина Renault Kerax

Снігоприбиральна машина Renault Kerax

Напевно кожен з нас розчаровувався в послугах державних комунальних служб, які далеко не завжди готові до настання зимових холодів і часто просто не здатні розчистити дороги від снігу. Але іноді така послуга є необхідністю, в такому випадку Вам допоможе наша снігоприбиральна машина Renault Kerax, яку Ви можете взяти у нас в оренду.

На відміну від вітчизняних товарів, снігоприбиральні машини Renault Kerax мають досить широкі функціональні можливості, а їх якість підтверджена тисячами клієнтів по всьому світу. Тому ми можемо запропонувати Вам саме цей автомобіль в спеціальній зимовій комплектації, яка ще обладнана особливим бункером для піску і спеціальним механізмом, який є розкидаючим. Це якісно виділяє снігоприбиральний варіант машини Renault Kerax серед інших конкурентів.

Наша снігоприбиральна машина Renault Kerax користується неймовірною популярністю, тому ми рекомендуємо Вам дзвонити нам заздалегідь, щоб забронювати його на обрану дату і час.

На відміну від традиційних снігоприбиральних машин, наші Renault Kerax здатні замінити відразу кілька видів техніки, так як і саме прибирання та розсипання піску буде проводитися тільки за допомогою однієї машини. А так, як на даних машинах представлені 6 положень роботи відвалу, Ви можете легко підібрати потрібний кут прибирання, що вплине і на кінцевий результат.

Для того, щоб у нас замовити машину Renault Kerax (снігоприбиральну), Вам потрібно лише подзвонити нам і обговорити зі співробітником час та місце, де Вам потрібен наш спеціальний транспорт. А ціни Ви можете знайти прямо на нашому сайті, або також уточнити у нашого менеджера, який повідомить Вам тільки актуальну інформацію.


Обсяг бункера - 6 м3
Ширина відвалу - 3.20 м
Обладнана бункером для піску і розкидаючим механізмом.
Шість положень роботи відвалу.

снігозбиральна машина снігозбиральна машина в оренду

(098) 835-78-64
(066) 313-48-13

<< Назад

G Analytics
разработка сайта веб студия