RU UAСамоскид Renault Kerax

Самоскид Renault Kerax

Перевезення габаритних будматеріалів - це неймовірно складне завдання, на яке йдуть величезні суми грошей. Компанії-забудовники часто стикаються з проблемою того, що потрібно перевезти габаритні палети з цеглою, газоблоками і цементом з одного місця до іншого. Але витрати збільшаться, якщо це робити за допомогою звичайної вантажної машини. З огляду на ще те, що потрібно заплатити окремо за вантаження і вивантаження важких і великих матеріалів. В останні роки почали з'являтися приватні компанії, які зацікавлені в наданні робіт високого рівня, тому їм потрібно і якісне обладнання, наприклад - самоскид Renault Kerax.

Якщо Ви вирішили перевезти багато цементу, цегли або великих будівельних блоків, то самоскид від марки Renault (Kerax) є саме тим обладнанням, яке Вам підійде. Адже саме ця французька вантажівка користується неймовірною популярністю по всьому світу, в тому числі і при організації перевезення палетованих будматеріалів. Причому це може бути як і приватне звернення для перевезення декількох видів матеріалу за один раз, так корпоративне співробітництво для регулярного перевезення будматеріалу на об'єкт забудови, чому сприяє і значна вантажопідйомність - 20 тонн. Тому самоскиди Renault Kerax і користуються такою значною популярністю на ринку подібних послуг.

Наша компанія пропонує якісні послуги з оренди спец транспорту, а самоскид Renault Kerax є однією з найбільш затребуваних моделей, адже з його допомогою Ви можете легко перевезти великий обсяг будматеріалів, всього за одну поїздку.

На відміну від вітчизняних моделей, наші самоскиди Renault Kerax обладнані спеціальним краном-маніпулятором зі знімним грейферним ковшем, що значно збільшує його можливості. Адже тепер Вам не доведеться організовувати оренду одразу декількох машин для проведення робіт по завантаженню, шукати працівників, які будуть занурювати і розвантажувати габаритні палети.

Наші самоскиди Renault Kerax - це далеко не єдиний спеціалізований автомобіль, який Ви можете у нас замовити, адже ми пропонуємо ще й послуги автовишки та екскаваторів -погрузчіков, що також може знадобитися.


Вантажопідйомність - 20 тонн;
Обсяг кузова - 10 м3
Обладнаний краном-маніпулятором і додатково знімним грейферним ковшем
Вивантаження можливе набік і назад

 

Самоскид Renault Kerax

Самоскид Renault Kerax

Самоскид Renault аренда

(098) 835-78-64
(066) 313-48-13

<< Назад

G Analytics
разработка сайта веб студия