RU UAАвтовишка АП-32

Автовишка АП-32

Вантажовисотні характеристики (висотних навантажень) автовишки АПТ 32:

Довжина стріли автовишки АПТ 32 Renault Premium - 32 м;
Виліт стріли автовишки Renault Premium АПТ 32 - 19 м;
Вантажопідйомність автовишки АПТ 32 Renault Premium 65115 - 250 кг

Габаритні характеристики (висотні) автовишки АПТ 32 в транспортному положенні:

Довжина автовишки АПТ 32 Renault Premium в т / п - 825 cм;
Ширина автовишки Renault Premium АПТ 32 в т / п - 260 cм;
ВыВисота автовишки АПТ 32 Renault Premium в т / п - 384,5 cм.

автовишка ап-32

характеристика автовишки

автовишка ап-32 недорого

У наш час більшість різних ремонтних, будівельних і монтажних робіт здійснюється на великій висоті. Висотні роботи виконуються повсюдно, і тому для вирішення певних завдань на висоті необхідна спеціальна техніка. Для багатьох висотних робіт в наші дні застосовується автовишка АП-32.

Автовишка АП-32 найчастіше використовується для вирішення завдань на висоті в процесі ремонту або монтажних і будівельних заходів на лініях електропередач і зв'язку. Хоча для висотних робіт на інших об'єктах така спецтехніка також часто використовується, адже автовишка АП-32 вважається цілком універсальною технікою для проведення робіт на висоті.

Купувати сьогодні таку спецтехніку не дуже вигідно, адже більшість підприємств не регулярно використовують автовишку для роботи. Найбільш раціональним і економічно обгрунтованим рішенням сьогодні є оренда автовишки на певний період, якого буде достатньо для виконання всіх необхідних висотних робіт.

Таку техніку як автовишка АП-32 для виконання робіт на висоті в Києві або в Київській області можна взяти на прокат в фірмі «СТАРЕЛЕКТРО». Своїм клієнтам ми пропонуємо надійні та зручні в експлуатації автовишки АП-32 у відмінному стані, а також доступні ціни. Звертайтеся в нашу компанію і Ви не пошкодуєте, що орендували автовишку саме у нас.

Якщо Ви виконуєте висотні роботи і Вам необхідна автовишка АП-32, то Вам варто звернутися в компанію «СТАРЕЛЕКТРО», де Ви зможете орендувати таку спецтехніку за цілком демократичною ціною.

 

 

 Телефонуйте! Оренда автовишки в Києві моделі АП-32 допоможе вам в будь-яких роботах на великій висоті!

(098) 835-78-64
(066) 313-48-13

<< Назад

G Analytics
разработка сайта веб студия