RU UA



Автовишка АП-30

Автовишка АП-30 - рішення будь-яких проблем на великій висоті!

Автовишка АП-30

Досить популярною послугою сьогодні є оренда автовишки в Києві. Дуже популярною моделлю вважається автовишка АП-30. Вона надає відмінну технічну можливість виконувати будівельні та монтажні роботи на досить великій висоті.

Купувати власну автовишку АП-30 - рішення далеко не раціональне, тому що при покупці особистої техніки, вона може досить рідко застосовуватися і більшу кількість часу просто простоювати. Вигоди від цього немає. Тому найоптимальнішим і раціонально зваженим рішенням є сьогодні оренда автовишки в Києві.

Послуга оренда автовишки АП-30 в Києві дозволяє виключити фінансові витрати на ремонтні роботи і технічне обслуговування дорогої техніки. У свою чергу, це дозволяє заощадити на деталях, запчастинах та інших специфічних матеріалах.

Популярність послуги оренди автовишки в Києві саме моделі АП-30 обумовлена її унікальними технічними особливостями і характеристиками.

Основні технічні характеристики і властивості автовишки АГП-30:


   

вантажопідйомність - 300 кг;
висота підйому люльки - 30 м;
виліт люльки - 15,5 м;
час підйому люльки на висоту 30 м - 120 с;

Габарити автовишки АП-30 в транспортному положенні:

довжина - 10,22 м;
висота - 3,5 м;
ширина - 2,5 м.

габарити автовишок

характеристика автовишки

Взявши в оренду автовишку в Києві моделі АП-30, можна ефективно застосовувати її для установки зовнішньої реклами на великій висоті, для монтажних і демонтажних робіт, для будівельних робіт, для обслуговування ліній електропередач та інших висотних робіт.

 

Телефонуйте! Оренда автовишки в Києві моделі АП-30 допоможе вам в будь-яких роботах на великій висоті!
(098) 835-78-64
(066) 313-48-13

<< Назад

G Analytics
разработка сайта веб студия